Informacije Osnovne Škole Tužno

Dobrodošli na stranice “Informacije” Osnovne škole Tužno! Ovdje možete pronaći sve relevantne informacije vezane uz administrativno i financijsko poslovanje škole, kao i pravne dokumente važnih za transparentnost i odgovornost u radu naše ustanove.

Na ovoj stranici objavljujemo dokumente vezane uz javnu nabavu, računovodstvene izvještaje, akte o fiskalnoj odgovornosti, zapisnike sa sjednica školskog odbora, kao i informacije o pravu na pristup informacijama. Cilj nam je osigurati maksimalnu otvorenost i transparentnost prema svim članovima školske zajednice i široj javnosti.

Redovito pratite ovu stranicu kako biste bili u tijeku s najnovijim objavama i dokumentima koji se odnose na poslovanje škole i pravne regulative.