Projekti Osnovne škole Tužno

Dobrodošli na stranicu “Projekti” Osnovne škole Tužno! Ovdje možete pratiti sve najvažnije projekte i inicijative koje naša škola provodi kako bismo unaprijedili obrazovanje, razvili kreativnost i potaknuli inovativnost naših učenika.

Na ovoj stranici objavljujemo informacije o aktualnim i završenim projektima, bilo da se radi o ekološkim akcijama, kulturnim manifestacijama, međunarodnim suradnjama, natjecanjima ili projektima iz područja STEM-a. Naši projekti osmišljeni su kako bi poticali učenike na istraživanje, suradnju i praktično učenje u stvarnom svijetu.

Redovito pratite ovu stranicu kako biste bili u tijeku s najnovijim događanjima, sudjelovanjima i uspjesima naših učenika i nastavnika u različitim projektima te saznali više o mogućnostima uključivanja u školske aktivnosti.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.