Natjecanja u Osnovnoj Školi Tužno

Dobrodošli na stranicu posvećenu natjecanjima u Osnovnoj školi Tužno! Ovdje možete pratiti najnovije vijesti, postignuća i rezultate naših učenika na različitim natjecanjima.

Naša škola ponosi se uspjesima svojih učenika koji sudjeluju u brojnim školskim, županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima iz raznih područja – od matematike, fizike i jezika, do sportskih, umjetničkih i tehničkih disciplina. Ova natjecanja pružaju učenicima priliku da pokažu svoja znanja, talente i vještine, te razvijaju sportski duh, samopouzdanje i ljubav prema učenju.

Redovito pratite ovu stranicu kako biste saznali više o nadolazećim natjecanjima, pripremama i uspjesima naših učenika!

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.