Kutak za roditelje Osnovne Škole Tužno

Dobrodošli u “Kutak za roditelje”, mjesto posvećeno suradnji između roditelja i škole. Ovdje možete pronaći sve važne informacije vezane uz roditeljske sastanke, raspored informacija za roditelje, savjete o školskom životu te druge relevantne dokumente.

Naša škola prepoznaje ključnu ulogu roditelja u obrazovanju i odgoju djece, stoga smo kreirali ovu stranicu kako bismo olakšali komunikaciju i pružili sve potrebne informacije na jednom mjestu. Ovdje možete saznati više o planovima i programima koji utječu na vašu djecu, terminima za individualne informacije te korisnim resursima za podršku u obrazovanju i razvoju učenika.

Redovito pratite ovu stranicu kako biste bili informirani o svemu što je važno za aktivnu i uspješnu suradnju roditelja i škole.