Kućni red

Dobrodošli na stranicu posvećenu kućnom redu Osnovne škole Tužno. Kućni red je dokument koji uređuje svakodnevno funkcioniranje škole, definirajući pravila ponašanja, obveze i odgovornosti svih učenika, roditelja i djelatnika škole. Ovaj dokument osigurava da se svi članovi školske zajednice osjećaju sigurno, poštovano i potaknuto na učenje.

Na ovoj stranici možete pronaći važeći dokument Kućnog reda, koji sadrži sve potrebne informacije o pravilima ponašanja unutar škole, postupcima u slučaju povrede pravila, te ostalim važnim smjernicama koje pridonose stvaranju pozitivnog i poticajnog okruženja za sve učenike.

Pozivamo vas da pročitate Kućni red i upoznate se s pravima i obvezama unutar naše školske zajednice.