Školski kurikulum Osnovne škole Tužno

Dobrodošli na stranicu posvećenu školskom kurikulumu Osnovne škole Tužno! Ovdje možete pronaći sve važne dokumente koji definiraju plan i program rada naše škole, ciljeve obrazovanja i razvojne prioritete za naše učenike.

Školski kurikulum Osnovne škole Tužno temelji se na nacionalnom kurikulumu, a istovremeno je prilagođen potrebama i interesima naših učenika. Sadrži detaljan pregled obrazovnih područja, nastavnih predmeta, metoda poučavanja i aktivnosti koje provodimo tijekom školske godine. Naš kurikulum promiče cjelovit razvoj svakog učenika kroz intelektualno, kreativno, socijalno i emocionalno učenje.

Redovito posjećujte ovu stranicu kako biste bili u toku s najnovijim dokumentima, izmjenama i novostima vezanim uz školski kurikulum, te saznali više o našim obrazovnim pristupima i planovima.