Nastava Osnovne škole Tužno

Dobrodošli na stranicu “Nastava” Osnovne škole Tužno! Ovdje možete pronaći sve važne informacije vezane uz odvijanje nastave, školske aktivnosti i raspored događanja.

Na ovoj stranici redovito objavljujemo novosti i obavijesti o rasporedu sati, školskom kalendaru, natjecanjima, produženom boravku i drugim važnim informacijama za učenike, roditelje i nastavnike. Cilj nam je osigurati da svi članovi naše školske zajednice budu pravovremeno informirani o svim važnim događanjima i aktivnostima koje se odvijaju u našoj školi.

Pratite ovu stranicu kako biste bili u tijeku sa svim aktualnostima vezanim uz nastavu i kako biste na jednom mjestu pronašli sve potrebne informacije za uspješno planiranje i sudjelovanje u školskom životu.