O nama

Dobrodošli na stranicu Osnovne škole Tužno! Naša škola smještena je u srcu mjesta Tužno, u sjeverozapadnog dijelu Varaždinske županije. Upisno područje obuhvaćate obuhvaća naselja Tužno, Črešnjevo, Cerje Tužno, Ledinec Gornji i Ledinec Donji.

U Osnovnoj školi Tužno s ponosom njegujemo tradiciju obrazovanja, odgoja i zajedništva, stvarajući poticajno okruženje za učenje, rast i razvoj svih naših učenika. Naš cilj je pružiti kvalitetno obrazovanje, razvijati kreativnost i kritičko mišljenje te poticati moralne i društvene vrijednosti u kojima nastojimo svakom učeniku omogućiti da prepozna i razvije svoje potencijale, te da se osjeća sigurnim, prihvaćenim i motiviranim za postizanje svojih ciljeva.

Na ovoj stranici možete saznati više o našoj povijesti, misiji, viziji i vrijednostima, kao i o brojnim aktivnostima i projektima koje provodimo kako bismo unaprijedili obrazovanje i osigurali uspješan razvoj naših učenika.