Izvannastavne aktivnosti Osnovne škole Tužno

Dobrodošli na stranicu “Izvannastavne aktivnosti” Osnovne škole Tužno! Ovdje možete pratiti sve najnovije vijesti i obavijesti vezane uz naše bogate i raznolike izvannastavne aktivnosti.

Naša škola potiče učenike da se uključe u različite aktivnosti izvan redovne nastave, gdje mogu razvijati svoje talente, istraživati nove interese i raditi na osobnom rastu. Bilo da se radi o sportskim timovima, glazbenim skupinama, dramskoj sekciji, kreativnim radionicama ili ekološkim projektima – uvijek je nešto zanimljivo u tijeku!

Redovito posjećujte ovu stranicu kako biste bili informirani o najnovijim događanjima, terminima, rezultatima i uspjesima u izvannastavnim aktivnostima te kako biste saznali više o mogućnostima sudjelovanja i doprinosu našoj školskoj zajednici.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.