Politika privatnosti Osnovne škole Tužno

Dobrodošli na stranicu “Politika privatnosti” Osnovne škole Tužno. Ovdje možete saznati sve o načinu na koji prikupljamo, koristimo i čuvamo vaše osobne podatke, u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka (GDPR).

Naša škola posvećena je zaštiti privatnosti svih učenika, roditelja, zaposlenika i drugih dionika. Na ovoj stranici objavljujemo informacije o pravima ispitanika, načinu obrade osobnih podataka, svrsi prikupljanja podataka te mjerama sigurnosti koje poduzimamo kako bismo osigurali povjerljivost i integritet vaših podataka. Također, ovdje možete pronaći i sve relevantne dokumente koji se odnose na GDPR.

Redovito pratite ovu stranicu kako biste bili informirani o svim novostima i izmjenama vezanim uz politiku privatnosti i zaštitu podataka u našoj školi.