Pravo na pristup informacijama

Dobrodošli na stranicu “Pravo na pristup informacijama” Osnovne škole Tužno! U skladu sa Zakonom o pravu na pristup informacijama, naša škola omogućuje svim građanima pristup informacijama o radu škole, važnim dokumentima i postupcima.

Na ovoj stranici možete pronaći sve relevantne dokumente, odluke i smjernice koje se odnose na djelovanje naše škole, kao i informacije o načinima ostvarivanja prava na pristup informacijama. Ovdje su dostupni obrasci za zahtjeve, kontakti službenika za informiranje, te svi potrebni podaci za ostvarivanje vaših prava u skladu s važećim zakonskim propisima.

Naša je obveza i želja da rad škole bude transparentan i otvoren prema javnosti. Pratite ovu stranicu za najnovije informacije i dokumente dostupne javnosti.