Datum objave: 13. rujna 2024.

Prijave za Centre izvrsnosti Varaždinske županije

Poštovani učenici/roditelji

Prijave učenika za Centre izvrsnosti Varaždinske županije traju od 10. do 20. rujna 2024. godine putem online obrasca dostupnom na mrežnim stranicama www.civz.hr , a testiranja će se provoditi od 28. rujna do 5. listopada 2024. godine.

Učenici i roditelji koje zanima što se i na koji način u Centru radi, odgovore na pitanja mogu dobiti ove subote, 14. rujna od 9- 12 sati kada se održava Dan otvorenih vrata Centara izvrsnosti.

Unaprijed zahvaljujmo na suradnji u pružanju podrške visokomotiviranim učenicima!

S poštovanjem,

Europski dan jezika

U subotu, 28. rujna 2024. godine na Franjevačkom trgu u gradu Varaždinu obilježen je Europski dan jezika, čiji je cilj promovirati jezičnu raznolikost i podići svijest o važnosti učenja stranih jezika tijekom cijeloga života. Na manifestaciji sudjelovalo je dvadesetak...