Produženi boravak u Osnovnoj Školi Tužno

Dobrodošli na stranicu posvećenu produženom boravku Osnovne škole Tužno! Ovdje možete saznati sve najnovije informacije, obavijesti i aktivnosti vezane uz produženi boravak naših učenika.

Produženi boravak omogućava sigurno i poticajno okruženje za učenike nakon redovne nastave, gdje mogu sudjelovati u različitim kreativnim, edukativnim i rekreativnim aktivnostima. Naši stručni učitelji i odgajatelji svakodnevno organiziraju zanimljive radionice, igru, pomoć pri učenju, te sportske i društvene aktivnosti, koje pomažu u razvoju socijalnih vještina i stvaranju novih prijateljstava.

Redovito pratite ovu stranicu kako biste bili u toku s najnovijim događanjima i planovima u produženom boravku Osnovne škole Tužno!

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.