Stranica stručne suradnice pedagoginje

Dobrodošli na stranicu stručne suradnice pedagoginje Osnovne škole Tužno! Ovdje možete pratiti sve najnovije vijesti, savjete i informacije koje priprema naša stručna suradnica.

Naša stručna suradnica pruža podršku učenicima, roditeljima i učiteljima kroz različite programe i aktivnosti usmjerene na unapređenje obrazovnog procesa, razvoj emocionalnih i socijalnih vještina, te prevenciju i rješavanje poteškoća u učenju i ponašanju. Njezin rad doprinosi stvaranju sigurnog, poticajnog i inkluzivnog okruženja u kojem svaki učenik može napredovati.

Redovito posjećujte ovu stranicu kako biste bili informirani o najnovijim aktivnostima, radionicama, predavanjima i savjetima naše stručne suradnice, te saznali više o načinu na koji zajedno doprinosimo boljoj školskoj zajednici.