Posjet općini Vidovec

Upoznavanje učenika Osnovne škole Vidovec i Osnovne škole Tužno s općinskim načelnikom Brunom Hranićem

Koordincijski odbor Općina Vidovec prijatelj djece i općinski načelnik Bruno Hranić dogovorili su suradnju i dana 04. listopada 2023. godine učenici iz Osnovne škole Vidovec i Tužno posjetili su prostorije Općine. Općinski načelnik Bruno Hranić primio je sve učenike u prostorije Općine gdje im je predstavio rad Općine i njezin svakodnevni napredak. Osnovu školu Tužno predstavilo je osam učenika, iz svakog razreda došao je predsjednik razreda. Načelnik je učenicima ispričao o povijesti Vidovca i zanimljivostima same Općine. Učenici su postavili i nekoliko pitanja i molbi načelniku koji je strpljivo odgovorio na svako pitanja i zabilježio želje učenike kako bi im bilo što ljepše u njihovom mjestu stanovanja, ali i u školi. Učenici su prošetali prostorijama Općine, vidjeli ured načelnik što ih je vrlo razveselio te su na taj način bolje upoznali što to radi Općina, čime se sve bavi načelnik Općine i što to on radi kako bi život u Vidovcu i okolici bio bolji i ugodniji. Učenici su se počastili i slatkim zalogajima te na poklon dobili i čokoladu. Za kraj obje osnovne škole složile su se da bi češće trebale doći u posjetu načelniku, na što je on rekao kako su uvijek dobro došli.

objavio: Gordana Sokol   datum: 6. 10. 2023.

« Travanj 2024 »