18. studeni - Dan sjećanja na Vukovar

Učenici naše škole zajedno sa svojim učiteljicama i učiteljima te ostalim djelatnicima, u ponedjeljak 18. studenog obilježili su Dan sjećanja na Vukovar, spomen na tragediju hrabrog i ponosnog grada. Uz par prigodnih riječi te paljenjem svijeća odali su počast žrtvama Vukovara i svim ostalim žrtvama rata.

U našem je holu niklo neobično drvo, „Drvo za Vukovar“, prepuno ždralova -„ptica sreće“ koje su učenici marljivo i puni entuzijazma izradili sa svojim učiteljicama.

Upravo su njima zaželjeli Vukovaru sreću i bolje dane.

Željeli smo našim „pticama sreće“ poslati poruku zajedništva svih nas, pokazati ljubav i dobrotu za sve one koji su ostavili svoje živote da bi nama danas bilo bolje, za Vukovar koji je dao sebe za slobodu Hrvatske, za jedno veliko hvala gradu heroja.

« Svibanj 2024 »