- učenici 5.-ih i  6.-ih razreda

U srijedu, 12.03. 2014.godine, u sportskoj dvorani  OŠ Vidovec  održano je Međuopćinsko  natjecanje u nogometu  za učenike petih i šestih razreda. Nastupile su ekipe OŠ Vidovec kao domaćin, OŠ „Vladimir Nazor“, Sveti Ilija i OŠ Tužno. Učenici naše škole pokazali su veliku borbenost, sportski duh, „fair play“ igru i dali su sve od sebe u obje utakmice. Protiv OŠ Vidovec slavili su  naši učenici  rezultatom 2:0. Nakon te utakmice igrala se utakmica između OŠ Vidovec i OŠ Sveti Ilija koja je završila rezultatom 0:4 . Posljednja utakmica između OŠ Sveti Ilija i OŠ Tužno odlučivala je o plasmanu na županijsko natjecanje. Bila je to tvrda, podjednaka  i napeta utakmica  s prigodama  na jednoj i na drugoj strani. Rezultat je bio 1:1. Time je boljom gol razlikom OŠ Sveti Ilija zauzela prvo  mjesto,  OŠ Tužno drugo mjesto  i  OŠ Vidovec  treće mjesto. Ekipu naše škole činilo je  10 učenika, a nastupali su:

Lovro Đurman, Roman Hosni, Karlo Dumbović, Matija Đuras, Karlo Jerešić, Antonio Detić, Tomica Koprek, Leon Slunjski, Marko Hosni, Edo Žganec.

« Svibanj 2024 »