1. Međunarodni Shito ryu karate do kup Varaždin - nastupili učenici naše škole

Karatisti Shito ryu karate do kluba Ivanec nastupili su na 1. Međunarodnom Shito ryu karate do kupu Varaždin, koji se u organizaciji Shito ryu karate do kluba Varaždin održao u dvorani 3. OŠ u Varaždinu.  Na turniru je nastupilo 97 natjecatelja iz Shito ryu karate do klubova iz Hrvatske i Austrije, te gosti iz KK Brckovljani.

Za Shito ryu karate do klub Ivanec nastupala je Lucija Petak i učenici naše škole: Nela Puček, Lana Kušter, Katarina Bolčević, Dino Biškup, Sebastijan Kelemen, Petar Kelemen, Stela Žganec, Helena Brlek, Ivan Brlek, Jurica Marković i Jurica Jurašković, a osvojeno je ukupno 7 medalja, od čega šest u katama i jedna u borbama.

Srebrne medalje u katama osvojile su Lana Kušter 6.a razred i Nela Puček 3. razred dok su brončane medalje osvojili Katarina Bolčević i Dino Biškup 6.a razred te Petar Kelemen i Sebastijan Kelemen 3. razred.