VIDOVEC TRAŽI ZVIJEZDU

U nedjelju dana 7. prosinca 2014. godine održane su tradicionalne karaoke “Vidovec traži zvijezdu“ u organizaciji Udruge žena Općine Vidovec. Lijepo ispunjena vidovečka dvorana toplim je pljeskom pozdravila sve učenike od prvog do sedmog razreda škola iz Vidovca, Nedeljanca i Tužnog koji su se i ove godine natjecali za laskavu titulu najsjajnije vidovečke zvjezdice. Kao i svake godine veliki odaziv djece bio je iz OŠ Tužno. Sudjelovali su: Helena Brlek, Valentina Dumbović, Mirta Grđan, Ana Njegovec, Lana Đuras, Monika Đuras, Nela Puček, Dora Melnjak, i Paula Šinko.

Prvašići naše škole bili su također hrabri i sudjelovali u velikom broju. Svojim glasićima publiku su uveseljavali: Laura Šinko, Ena i Ida Puček, Sara Medved, Leon Jamnić, Lucija Melnjak, Martina Benko, Nika Copak,Valerija i Vanesa Šamec. Stručni žiri je imao poprilično težak posao te je nakon svih zbrojenih ocjena odlučio kako je nova vidovečka zvijezda Helena Brlek.

Ona je publiku u dvorani oduševila pjesmom ''Čuvaj me'' popularne grupe Pavel, što joj je u konačnici donijelo pobjedu ispred Petra Zavrtnika i njegove izvedbe pjesme ''Ti si moja prva ljubav''. Uz vrijedne nagrade, koje je za sve natjecatelje pripremila Udruga žena Općine Vidovec, prisutne u dvorani iznenadili Sveti Nikola, Krampus i Anđeo, koji su im dijelili male slatke darove i šibe.

Večer je bila upotpunjena prodajom ručnih radova četvrtog razreda i članica Udruge .Program druženja obogatile su članice plesom Vrapci i komarci i naš Patrik Brežnjak koji je pjesmom U to vrijeme godišta svima čestitao nadolazeći Božić.

« Svibanj 2024 »